משחקי תפקידים המשך
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

משחקי תפקידים המשך

אתם יודעים

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

שרשור חדש. נקרא לו...

Go down 
4 posters
מחברהודעה
דאניאל =]

דאניאל =]

מספר הודעות : 1621

שרשור חדש. נקרא לו... Empty
הודעהנושא: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 12:31 pm

אוקיי. אז אני חולה, ואני בבית עד יום ראשון. אז משעמם לי, מן הסתם. החלטתי שבגלל שאנחנו לא מגיבים פה מספיק, אם נפתח שרשור חדש יהיה יותר טוב. אז בואו נתחיל.
(בגלל שבינתיים זה רק אני ותובל, השאר יצטרפו בהמשך =])
אז... על מה יהיה השרשור?
תובל פליז תגיד שיש לך רעיון ><
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

מספר הודעות : 976

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 7:17 pm

דני אנחנו צריכים להחזיר את כולם לפה זה מעצבן שהתפרקנו.
ואפשר לעשות את זה על עלילה כמו של בעל זבוב כאילו שאנחנו ילדים שנתקעים על אי בודד בזמן מלחמת העולם הראשונה ואנחנו לא יודעים אם נשארו עוד אנשים או לא את מכירה את הסיפור?
חזרה למעלה Go down
https://msta.forumisrael.net
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 8:32 pm

אהה... לא
אבל אפשר לאלתר איזה משהו, אהבתי את הרעיון של האי הבודד והמלחמה בחוץ... רק במלחמת העולם הראשונה עתיקה מדי. מה דעתך על מלחמת העולם השלישית? =]
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:54 pm

כמה אנשים את רוצה שימותו עוד >< סדיסטית קטנה שכמותך.
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:56 pm

מה? למה לא? בוא נעשה שהפעם זאת מלחמה נחמדת נגד.. אממ... רוסיה שרוצה להשתלט על העולם!
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 4:00 pm

חח.. רוסים שישתלטו על העולם דני את צריכה ליהיות מציאותיים.
חח.. אז בואי נעשה מלחמת העולם השניה ושאנחנו לא יהודים חח..
ושהפצצות אטום לא פגעו רק בנאגאסקי והשניה אלה בכל העולם ואותנו הצילו ושמו על האי הזה ואנחנו לא יודעים אם אנחנו היחידים שנשארו או לא
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 4:27 pm

לאאא
צריך להיות יותר הזויים מזה...
ויותר מודרניים
אני רוצה לראות פקאצה תקועה על אי בודד!
אין פקאצות בשנות ה30/ 40!
אבל יש בשנת 2010 =]
אז ככה:
זהו לילה קריר, וחבורה של נערים במועדון חדש חגגה לה כלהלילה, כשלפתע נשמעה אזעקה נוראית, כזו שבאה לפני פיצוץ. צרחות מילאו את המועדון שרק הוקם, וכולם החלו לצאת דרך יציאות החירום.
המועדון הוקם על חוף הים, כך שפינו את כולם לסירות, ומכאן כל אחד אדון לעצמו.
זוהי התחלתה של מלחמה, ואין רחמים. עשרות סירות מלאות בכ- עשרה בני נוער כל אחת עושות את דרכן לחוף מבטחים שהוא לא הארץ הזאת, שלוקחת חלק כל כך גדול במלחמה הזאת.
לפני שהם שמים לב בכלל, מוצאים את עצמם קייסי ומייקל, תאומים לבית טראוורס, יחד עם שכניהם קלי רוסווד, טום קסלר וג'ונסי סטילר, עם אנשים שהם לא מכירים, ואחר- כך התבררו בתור הילארי קרוסוואייר, ג'וש לווינג'ר, לילה וג'ניפר סקיילור (אחיות בהפרש של שנתיים) ודין טרסקור.
כעת, החבורה הפליטה הזאת נאלצת לנסות את מזלה בהשרדות על אי בודד (אני יודעת שזה נשמע בהשראת הסדרה, אבל הכי לא =]), בחוסר ידיעה על מה שהולך מחוץ אל האי.

בוו!
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 5:18 pm

קודם נביא את כולם
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 5:33 pm

לא, הם יצטרפו אחר כך.. זה היתרון בזה שיש לנו כבר דמויות בתוך העלילה, הם פשוט יתפסו את מי שבא להם =]
עכשיו, תבחר דמות ותכתוב עליה את הפרטים הבאים (כדאי אפילו שתי דמיות אם באלך =])
שם: (שנדע לאיזו דמות התכוונת כמובן, ובבקשה לקחת מהדמויות הקיימות, אל תוסיף!)
מראה:
אופי:
רקע (אל תשכח להוסיף את מי אתה מכיר עוד קודם, זה חשוב):
תוספות =]
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 5:40 pm

עזבי זה סתם מעצבן שאנחנו לבד
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 5:56 pm

אוי תסתום. כאילו שאתה לא נהנה בשרשורים איתי. אני אתחיל.
שם: לילה סקיילור
מראה: שיער שחור ארוך, עם כמה פסים סגולים (כי זה צבע שמקסי שכזה P:), עיניים ירוקות גדולות, היא קצת נמוכה. יש לה פירסינג בלשון P:
אופי: משוגעת שכזאת. הדבר האחרון שאכפת לה ממנו הוא מה שחושבים עליה, חוצפנית, תוססת, יש לה כושר מנהיגות שהיא לא טורחת להשתמש בו. היא דורשת המון צומי, ולפעמים גם מקבלת אותו. היא טיפוס קנאי, כזאת שמקנאה בכל דבר שזז ויש לו בנזוג P:
רקע: יש לה אחות קטנה, ג'ניפר, והיא לא בדיוק מסתדרת איתה. היא כל הזמן נדבקת אליה וכאלה. היא כבר מכירה את דין, הוא לומד איתה בכיתה והוא החליט להזמין אותה לצאת לרקוד, אלא שהם החליטו לפתוח במלחמת עולם שלישית באותו היום.
תוספות: יש לה תכונה שמעודדת אנשים, איכשהו, והיא לא זזה לשומקום בלי הצמיד שיש לה על הרגל, אפילו שהוא לא כזה בולט. נמציא לזה סיפור יותר מאוחר.
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 6:05 pm

אין לי כח להתחיל
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 6:36 pm

אל תתעצל.... נו..
חזרה למעלה Go down
SaGi67

מספר הודעות : 685

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 9:13 pm

עוד שירשור?
ותעשו אותם שמות שנוכל לדעת מי הוא כל אחד חח
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:09 pm

טוב אז יקראו לה דניאל לילה סקיילור. בסדר?
ורוצים שאני אעשה עוד דמות? אז תירשמו אתם קודם =]
חזרה למעלה Go down
SaGi67

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:14 pm

שם: שגיא אריה
מראה: שיחר שחור, עיניים חומות דבש, גוף חטוב, גבוה
אופי: לא אוהב ללמודף אוהב לעשות שטויות והרבה!!, מבריז משיעורים והרבה.. בקיצור עושה שטויות.. אך במבחנים בלי שהוא לומד מוציא ציונים טובים.. בקיצור צריך מישהי שתיהיה איתו ותדע איך להדריך אותו.
רקע: יש לו אח גדול שמאוד אוהב אותו ולוקח אותו להרבה מקומות...
המשפחה אוהדת בית"ר (חובה..) ואח שלו חבר באירגון אוהדים של בית"ר והוא לוקח אותו לכל משחק שקים.
אבא ואמא חיים בבית בשקט ושלווה לילדים יש עתיד בטוח משלהם ואין להם דאגות.
הדאגה היחידה זה ששגיא יסיים את הבגרות שלו ויצליח אחר כך גם באוניברסיטה אפילו שהציונים שלו טובים כי הוא עושה הרבה מאוד שטויות.
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:16 pm

*אתה שם לב שזאת עת מלחמה, נכון? אז כל הציפיות משתנות עכשיו..*
*שתובי יירשם ואני אוסיף דמות*
חזרה למעלה Go down
SaGi67

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:17 pm

יודע.... זה הקטע שבדבר החיםי משתנים במלחמה..
הם ממש לא נשארים אותו דבר... הכל משתנה ולרעה.
חזרה למעלה Go down
תובלל
Admin

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:39 pm

שם: תובל (כמה מקורי אני יודע)
מראה: שיער שחור עיניים חומות דיי גדולות גבוהה שרירי קצת יותר מהממוצע אממ.. מה עוד אני אגיד , כלום.
אופי: בלה בלה בלה בלה אני לא מאמין בלהסביר אופי זה משהוא שצריך להכיר את הבן אדם כדי לדעת.
רקע: בא ממשפחה לא ממוצעת הרבה סודות עברו במשפחה שלו והוא יודע את כולם מה שגורם לו ליהיות קצת מיסתורי.
אח תאום שלו שנראה בדיוק כמוהו רק עם עיניים כחולות איתו על האי.(כן זאת עוד דמות ואני לא הולך לירשום גם אותה )
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:47 pm

שנייה אז הקודמת זאת לילה, ועכשיו אני ארשום דניאל אחת

שם: דניאל סקיילור =]
מראה: שיער חום בהיר, חלק, עיניים כחולות מלוכסנות. היא גבוהה בהרבה מאחותה הקטנה. היא ילדה יפה, ומודעת לכך.
אופי: היא אוהבת שמתייחסים אליה, היא יודעת לגרום למניפולציות.היא תעשה הכל כדי להשיג מה שהיא רוצה, בלי מאמץ מיוחד. כשהיא לא משיגה את מה שהיא רוצה, היא מתעצבנת.
רקע : אחותה הגדולה של לילה. תמיד הייתה רבה עם ההורים שלה, ועכשיו כשהיא על האי הבודד, היא מתחילה להתחרט..
תוספות: היא הייתה עובדת בתור דוגמנית בחברה כלשהי. תמציאו ><

*אגב, תשכחו מהרקע של לילה, היא פשוט הייתה מחוברת להורים שלה, באופן שונה לגמרי מאחותה*
חזרה למעלה Go down
SaGi67

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 11:26 pm

אז יש 2 בנים ו 2 בנות נחמד...
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 11:27 pm

3 בנים.. לתובקע יש אח תאום בשם ת'ומס P:
אני אקרא להם תובי ותומי
XDD
טוב אנ פותחת שרשור משחק
חזרה למעלה Go down
דאניאל =]

דאניאל =]

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeSat May 03, 2008 1:49 pm

שם: אליזבת' קלירווטר
מראה: עיניים ירוקות מרגיעות, שיער בלונדיני פרוע. היא שזופה וגבוהה.
אופי: היא קצת צינית, אבל נשארה בה התמימות של הילדה בת העשר שהיא הייתה כשהגיעה אל האי. היא לא יודעת הרבה בכל מה שקשור לרומנטיקה, אבל בכל מה שקשור להישרדות- היא האדם שאליו תפנו. היא מכירה את האי כמו את כף ידה, את הסכנות שבו ואת הקסם שבו. היא לא פתוחה בקשר לעצמה, לא ששה לספר לאחרים על עצמה. היא נשארת אובייקטיבית, נייטרלית, לא יוצרת קשר אנושי.
רקע : היא הייתה על המטוס שהתרסק על האי לפני שש שנים, ומאז נאלצה להסתדר שם לבדה, שכן האנשים שהיו איתה על המטוס היו בטוחים שהיא מתה, ופנו לחיות את חייהם על האי. יותר היא לא שמעה מהם.
תוספות: היא לא יודעת דבר אחד בכל הקשור לקידמה.
חזרה למעלה Go down
crazylord

מספר הודעות : 77

הודעהנושא: Re: שרשור חדש. נקרא לו...   שרשור חדש. נקרא לו... Icon_minitimeFri May 09, 2008 7:56 pm

שם: אלעד
מראה: גבוה, שיער שחור, עינים חומות, די שרירי
אופי: טוב... אתם זוכרים אבל יש לי כמה תוספות. היה חולה על כל סדרות ההישרדות בטלוויזיה ולכן הוא יודע הרבה על הישרדות, ווכחן מאד! וחייב לגרום לאחר לקבל את הדעה שלו, הוא מונע ע"י ההיגיון ולא ע"י הרגש.
רקע: הוא הגיע בסירה אחרת שאף אחד לא ניצל ממנה, החברה שלו הייתה על הסירה הזאת והוא ראה אותה מתה (תאונת קרישים) והוא די עצוב בגלל זה. הוא שרד על האי לבד בזמן שאתם הייתם עליו והוא למד לא לסמוך על אף אחד באי כי הוא נשבה פעם אחת ע"י שבט מקומי אבל הצליח לברוח ולגנוב מהם חרב קצרה.
תוספות: הרקע די מכיל את התוספות...
חזרה למעלה Go down

שרשור חדש. נקרא לו...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-